درباره ما

 

اسباب بازی از مهم ‌ترین نیازهای کودکان است و همواره برند های اسباب بازی در تلاش برای خلق اسباب بازی های خلاق و مفید هستند. تنوع گروه ‌های اسباب بازی این امکان را می‌ دهد که برای بازی و سرگرمی کودکان گزینه‌ های زیادی را در اختیار داشته باشیم. هر کدام از دسته ‌بندی ‌های اسباب‌ بازی ویژگی ‌هایی دارند؛ برخی از آن ها برای سرگرمی و شوخی هستند و بعضی دیگر فکری و آموزشی اند.
خرید اینترنتی اسباب بازی از فروشگاه آنلاین مای تویز این امکان را به مخاطبین می دهد که از دسته بندی های متنوع اسباب بازی و برند های معتبر خارجی و ایرانی اسباب بازی انتخاب داشته باشند. مای تویز طیف وسیعی از اسباب بازی دخترانه، اسباب بازی پسرانه و اسباب بازی برای نوزاد فراهم آورده است. از انواع اسباب بازی می توان به موارد زیر اشاره کرد: اسباب بازی های فکری و آموزشی، انواع عروسک های مدل و پولیشی، تفنگ اسباب بازی، ماشین بازی و ماشین کنترلی، شخصیت ‌ها و فیگور های کارتونی، پازل و ساختنی، انواع اسباب بازی های هواپیما، قطار، کشتی، ربات و گجت، اسباب ‌بازی ‌های نقش بازی، آلات موسیقی مانند و گیتار موزیکال، هلیکوپتر اسباب بازی، ماکت های ماشین و موتور و خانه.
همچنین می توانید تنوع زیادی از بازی های فکری بزرگسالان را در فروشگاه اسباب بازی مای تویزمشاهده بفرمایید.
فروشگاه اینترنتی اسباب بازی مای تویز بهترین و محبوب ترین برند های اسباب بازی را گردهم آورده است. 
اسباب بازی ها می توانند در تقویت مهارت های اولیه، مهارت های حرکتی، جسمی و ذهنی، هماهنگی چشم و دست، تقویت روحیه کارهای گروهی و رقابتی، افزایش استعداد و تقویت خلاقیت کمک کنند.
در فروشگاه اینترنتی اسباب بازی مای تویز می توانید همچنین سایر اسباب بازی ها برای دختر بچه، پسر بچه و بزرگسالان را مشاهده و خریداری کنید. به مواردی از آن در زیر اشاره شده است: سه چرخه، ست خانه بازی، کتاب کودک، اکشن فیگور، اسباب بازی بادی، تفنگ آب پاش، خمیر بازی، ست آشپزخانه اسباب بازی، لوازم اتاق کودک، اسباب بازی ورزشی و لوازم سیسمونی سوپرمارکت، لگو و... 

برگشت به بالا
×